Kolay Tarama Spreyi, Saç Bakım Spreyi, Saç Bakım Ürünü, Saç Kremi, Saç Maskesi, Saç Serumu, Şampuan; Saç Bakımı kategorisinde bulabileceğiniz alt kategorilerdir.

83 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Ceylinn Milk Protein Saç Bakım Köpüğü 300 ML Yoğun Nemlendirme ve Onarıcı Bakım

75,00

Ceylinn Milk Protein Saç Bakım Köpüğü 300 ML

Yoğun Nemlendirme ve Onarıcı Bakım 8691988011960

Ceylinn Milk Protein Saç Köpüğü içerisindeki süt proteini ve aminoasit kompleks karışımı sayesinde saçınızı şekillendirirken aynı zamanda saçlarda besleyici, nemlendirici ve canlandırıcı etki sağlar. Saçın elastikiyetini arttırarak bölünmüş uçların görünümünü İyileştirir. Özel formülü boyalı, işlem görmüş ve yıpranmış saçlara yumuşak ve parlak bir görünüm kazandınır.

Ceylinn Milk Protein Saç Bakım Maskesi 500 ML Yoğun Nemlendirme ve Onarıcı Bakım

80,00

Ceylinn Milk Protein Saç Bakım Maskesi 500 ML

Yoğun Nemlendirme ve Onarıcı Bakım 8691988011977

Ceylinn Milk Protein Saç Maskesi saçları derinlemesine temizlerken içindeki süt proteini sayesinde saçları besler, ipeksi ve parlak bir görünüme kavuşturur. Aminoasit kompleks karışımı içeren özel formülü sayesinde saçları pürüzsüz, kusursuz ve parlak bir görünüme kavuşturur. Kuru ve kırılgan saçlar için özel olarak geliştirilen saç maskesi saçın kaybolan nemini ve canlılığını geri kazandırır.

Ceylinn Elixir Argan Saç Serumu 100 ML

143,50

CEYLINN ELIXIR ARGAN SAÇ SERUMU 100 ML 8691988008427

Saç için hayati önem taşıyan Argan Yağı, Badem Yağı, Jojoba Yağı ve Hindistan Cevizi Yağının dengeli bir birleşimi olan Ceylinn Argan Therapy Saç Bakım Yağı, saçlarınıza doğal bir bakım yapar. Argan yağı saçlarınızı nemlendirir, Badem yağı saçı güçlendirir, Jojoba yağı saçı besler, Hindistan Cevizi yağı saça parlaklık verir. 

Ceylinn Argan Saç Maskesi 500 ML

63,50

CEYLINN ARGAN SAÇ MASKESİ 500 ML 8691988006645

Onarıcı Saç Bakım Maskesi içeriğindeki Argan yağı sayesinde saçlarınızı beslerken yıpranmış saçlar için geliştirilmiş formülü ile yıpranmalara karşı saçı güçlendirir ve saç kırıklarının onarılmasına yardımcı olur. Saçın parlak ve yumuşak olmasını sağlar. Taramayı kolaylaştırır. Saç üzerinde toplanma etkisi veya ağırlık hissi yaratmaz. Şampuan sonrası nem kaybını karşılar. Elektriklenmeyi önler.

Fitness, Petal Fresh, Ceylinn, Bioxcin, Jaja, Muhtelif, Dalin, Bonhair, Restorex, Bioblas, Marcham, Faberlic, Uber, Lucky Synergy, İlgi, Peri Poll, Loreal, Orbifresh, Golden Plant, Clear, Dexe, Morfose, Herbaderm, Carmaje Perfect, Jeunesse, The Sach, Keratinist ise bu kategoride bulabileceğiniz markalardır. Saç Bakımı kategorisinin alt kategorilerinde ürünleri daha detaylı görebilirsiniz.